News

Учасниками проекту «Україна – Норвегія» стали військовослужбовці, звільнені у запас, та члени їх сімей із Кам’янець-Подільського

  • Переглядів: 191
  • Автор: presa_presa
  • 05 октябрь '18

Учасниками проекту «Україна – Норвегія» стали військовослужбовці, звільнені у запас, та члени їх сімей із Кам’янець-Подільського16 вересня 2018 року на базі ДВНЗ «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» відбулося урочисте відкриття програми перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей за проектом «Україна – Норвегія».

У співпраці Тернопільського національного економічного університету з Кам’янець-Подільським індустріальним коледжем сформовано групу слухачів – 43 осіб – які матимуть нагоду навчатися за спеціальністю «Підприємництво», здобувати нові знання та досвід, знайти однодумців і реалізувати себе в умовах викликів сьогодення.

Проект «Україна – Норвегія» реалізується за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» та Королівським норвезьким Міністерством закордонних справ. Колектив ТНЕУ працює за проектом з 2014 року, постійно залучаючи нових партнерів.

Цьогоріч навчання колишніх військовослужбовців відбуватиметься і в Кам’янець-Подільському.

Слухачів програми привітав президент Міжнародного Фонду Соціальної Адаптації Володимир Рубцов: «Переконаний, що проект «Україна – Норвегія» стане корисним для кожного із вас, адже передбачає не лише навчання, а й соціальну адаптацію. Ви зможете спілкуватися, генерувати цікаві ідеї, а також дізнаєтеся як їх втілити у життя. Ми бажаємо усім вам досягнути успіху!».

До присутніх також звернулася проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) ТНЕУ Оксана Десятнюк: «Професорсько-викладацький колектив ТНЕУ докладатиме максимум зусиль для того, аби знання, які ви здобудете, були якісними та ґрунтовними. Вони стануть для вас поштовхом для пошуку себе у нових реаліях. Радіємо, що маємо можливість співпрацювати із колегами з Університету Норд, які ділитимуться своїм досвідом із вами. Також цінуємо нашу співпрацю з Міжнародним Фондом Соціальної Адаптації та Посольством Королівства Норвегія в Україні, підтримка яких робиться проект ще дієвішим».

Бажаємо усім учасникам проекту «Україна – Норвегія» цікавого навчання, приємних знайомств, впевненості у завтрашньому дні та успішної самореалізації!

Учасниками проекту «Україна – Норвегія» стали військовослужбовці, звільнені у запас, та члени їх сімей із Кам’янець-ПодільськогоУчасниками проекту «Україна – Норвегія» стали військовослужбовці, звільнені у запас, та члени їх сімей із Кам’янець-ПодільськогоУчасниками проекту «Україна – Норвегія» стали військовослужбовці, звільнені у запас, та члени їх сімей із Кам’янець-ПодільськогоУчасниками проекту «Україна – Норвегія» стали військовослужбовці, звільнені у запас, та члени їх сімей із Кам’янець-ПодільськогоУчасниками проекту «Україна – Норвегія» стали військовослужбовці, звільнені у запас, та члени їх сімей із Кам’янець-ПодільськогоУчасниками проекту «Україна – Норвегія» стали військовослужбовці, звільнені у запас, та члени їх сімей із Кам’янець-ПодільськогоУчасниками проекту «Україна – Норвегія» стали військовослужбовці, звільнені у запас, та члени їх сімей із Кам’янець-ПодільськогоУчасниками проекту «Україна – Норвегія» стали військовослужбовці, звільнені у запас, та члени їх сімей із Кам’янець-Подільського