Реалізація проекту ТНЕУ

Вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації.

• Автор: FunnyVNP
  • 10 февраль '16

Практичні кроки – ефективна й довготривала співпраця між Україною та Норвегією Одинадцятого лютого 2015 року у Тернопільському національному економічному університеті відбулося урочисте засідання з нагоди вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації випускникам курсів професійної перепідготовки військовослужбовців збройних сил України звільнених у запас та членів їх сімей. До залу засідань ученої ради ТНЕУ завітали винуватці свята, а також шановані гості – керівник проекту «Україна-Норвегія», директор Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов, координатори проекту Яна Козаченко й Равіль Гафаров. Також привітати учасників прийшли ректор вищого навчального закладу, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий, декани усіх факультетів, проректор з науково-педагогічної роботи університету, доктор економічних наук, професор Василь Ярославович Брич, заступник директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Андрій Васильович Грицьків, завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфери послуг, доктор економічних наук, професор Михайло Романович Лучко. Захід розпочався з урочистого внесення прапора України студентами Центру підготовки офіцерів запасу ТНЕУ. Пом'янувши хвилиною мовчання загиблих новітніх героїв України, ведучі урочистого дійства Юрій Дзюла та Оксана Кічак сказали: «Сьогодні, коли скроплена кров’ю своїх кращих синів, зранена, але не скорена Україна мужньо протистоїть загарбникам, ми щиро переживаємо за тих, хто, ризикуючи власним життям, продовжує захищати нас і наше майбутнє на Сході країни. Віримо в те, що війна неодмінно припиниться і в єдиній Україні запанує мир та спокій». Андрій Ігорович виступив з вітальним словом до випускників й розповів про особливості реалізації проекту «Україна-Норвегія», зустрічі з науковцями Університету Нурланда (Королівство Норвегія), підписання договору про співпрацю університетів-партнерів «Перекваліфікація кадрових військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, членів їх сімей та сприяння їхньому працевлаштуванню». Ректор наголосив: «Проект «Україна-Норвегія» реалізується з 2003 року. На території України послугами проекту скористались більше 6000 військовослужбовців та членів їхніх сімей. У ТНЕУ проект «Україна-Норвегія» започаткував роботу з 2014 року. Ми гордимося тим, що такі курси професійної перекваліфікації проходять саме у нашому університеті. Адже для Вас, шановні слухачі, розпочинається новий етап життя. Ви зможете себе реалізувати у різних сферах та видах діяльності». До вітань долучилися Наталія Цар й Тетяна Шарган, сердечно виконавши пісні «А мати жде» та «Полинова доля». До слова також були запрошені Володимир Рубцов та Яна Козаченко. «ТНЕУ – це згуртована команда висококваліфікованих фахівців, які впевнено дивляться у майбутнє. Ваша відкритість до міжнародної співпраці, до відкриття нових освітніх горизонтів просто вражає! Я впевнений, що саме тут, у Тернополі, ми знайшли надійного партнера, співпраця з яким буде ефективною й результативною, а цей захід є тому підтвердженням», – зазначив керівник проекту «Україна-Норвегія». Ректор ТНЕУ разом із координатором проекту Яною Козаченко вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації випускникам курсів. У залі вирувала дружня, тепла атмосфера, лунали щирі слова подяки від військовослужбовців. Сподіваємося, що проект «Україна-Норвегія» буде результативним, сприятиме працевлаштуванню слухачів. Отримані знання допоможуть відкрити власну справу та започаткувати сімейний бізнес, який підвищить рівень добробуту військовослужбовців, членів їхніх сімей, соціально адаптує в умовах громадянського суспільства.

Вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації.