Проект «Україна-Норвегія» ефективно діє!

• 18 октябрь '19

Саме тоді коли батьки опановують податкові розрахунки та звітність, класифікацію податків та їх види – для дітей слухачів проекту «Україна – Норвегія» проводиться тренінг з фінансової грамотності.

У контексті соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей, неабияке значення мають програми соціально-психологічної підтримки сім'ї та розвитку у них позитивного ставлення до себе, інших, світу загалом, формування гнучкості, здатності успішно взаємодіяти в межах сім'ї та з соціумом, адаптуватися в ньому. На розв’язання саме таких завдань спрямований захід, організований для дітей слухачів курсів за проектом «Україна-Норвегія».

З дитинства закладається фундамент «розумного» розпорядження грошима, а також формуються навички управління грошима.

У доступній формі дітям розповіли про витрати, доходи і особисті заощадження, принципи планування бюджету та формування накопичень, про фінансову безпеку, страхування, кредити і права споживачів.

Приємно коли на заняття приходять цілими сім'ями!

Проект «Україна-Норвегія» ефективно діє!