Учасники проекту «Україна – Норвегія» зіграли у страйкбол

• 18 ноябрь '19

У рамках співпраці ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» з Тернопільським національним економічним університетом відбулися дружні змагання зі страйкболу між командами коледжу та командою учасників курсів перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їх сімей в Україні (проект «Україна – Норвегія»).

Страйкбол — військово-тактична гра, побудована на принципі максимального наближення до реалізму. «Стрільба» ведеться з антуражних копій справжньої зброї пластиковими кульками діаметром 6 мм, при цьому розігруються сценарії реальних військових дій. Це світ драйву, екстриму і максимального адреналіну.

Учасники проекту «Україна – Норвегія» зіграли у страйкбол