Новини

Проект «Україна – Норвегія» – продовжуємо вчитися і розвиватися!

  • Переглядів: 16
  • Автор: presa_presa
  • 25 ноябрь '19

1. Майстер-клас з персонального бренду «Резюме, мотиваційний лист, портфоліо: лайфхаки підготовки. Віртуальний маркетинг особистості». Вчилися визначати компоненти персонального бренду, писати резюме, мотиваційний лист, формувати портфоліо, використовувати віртуальні інструменти маркетингу особистості (соціальні мережі Facebook, Instagram, сайти з пошуку роботи, Telegram, LinkedIn, e-mail та ін.)
 
2. Під час тренінгу «Шлях до ефективної організаційної системи» навчалися як вибудовувати відносини з партнерами, як сформувати ефективну систему управління та на практиці застосовувати отримані знання і навички за допомогою вправ та ігор.
 
3. Також учасники проекту взяли участь у грі «Життєвий капітал». Бути фінансово грамотним – завжди актуально і ніколи не пізно. Життя змінюється і потрібно поспішати змінюватися разом з ним в кращий бік.
 
Суть «Життєвого капіталу» полягає в тому, щоб показати як можна раціонально або ж нерозумно розпоряджатися власними коштами. Лише так, максимально наближено до реального життя учасники можуть подивитися, наскільки кожна нераціонально використана «копійка» формує, чи навпаки, псує успіх їх майбутнього. Імітація реальних можливостей, які кожному випадають в житті у формі гри. Вона потрібна для того, щоб навчитися фінансової грамотності і тренери розповідають, як саме це працює. Щиро дякуємо за надану чудову можливість потренуватися і навчитися грамотному використанню фінансових інструментів у житті!
 
4. Тренінг «Починаємо власний бізнес: цікаво, страшно, варто спробувати» для учасників проекту «Україна-Норвегія».
Слухачі отримали корисні поради з організації власного бізнесу та ефективного досягнення фінансових результатів. Одним із найпоширеніших видів консалтингу є бізнес-планування, в якому різноманітні суб'єкти відчувають потребу в період виходу на ринок, опанування нових його сегментів, придбання промислових та інших об'єктів, отриманні кредитів.
 
Тренінг провела випускниця проекту 2017 року, директор Консалтингової компанії «Універсальний бізнес ресурс», співвласник фірми з виробництва лакофарбової продукції Наталія Овсейко. Дякуємо п. Наталії за захоплюючу, конструктивну зустріч та за пропозицію надавати консультації для слухачів проекту.

 
Проект «Україна – Норвегія» – продовжуємо вчитися і розвиватися!Проект «Україна – Норвегія» – продовжуємо вчитися і розвиватися!Проект «Україна – Норвегія» – продовжуємо вчитися і розвиватися!Проект «Україна – Норвегія» – продовжуємо вчитися і розвиватися!
Проект «Україна – Норвегія» – продовжуємо вчитися і розвиватися!
Проект «Україна – Норвегія» – продовжуємо вчитися і розвиватися!
Проект «Україна – Норвегія» – продовжуємо вчитися і розвиватися!
Проект «Україна – Норвегія» – продовжуємо вчитися і розвиватися!