Лекції представника Університету Норд для учасників проекту «Україна – Норвегія»

• 25 ноябрь '19

14-15 листопада 2019 року в Тернополі перебував представник  Nord Universitet Bård Borch Michalsen. Гість прочитав лекції для учасників проекту «Україна – Норвегія». Для слухачів програми перепідготовки «Підприємництво» організовано лекції на тему: «Communicate professionally».

Присутні мали нагоду отримати досвід ефективної комунікації від норвезького гостя: невимушена атмосфера, доступна англійська мова, вміння володіти аудиторією – постійний контакт та feedback – це той цікавий досвід, який отримуєш, що називається, з перших рук. Зайняття пройшли дуже активно та в дискусійному форматі.