Новини

Триває навчання учасників курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації за проектом «Україна – Норвегія»

  • Переглядів: 155
  • Автор: presa_presa
  • 14 апрель '20

Триває навчання учасників курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації за проектом «Україна – Норвегія»У ТНЕУ триває навчання військовослужбовців, звільнених у запас, ветеранів та членів їх сімей у рамках курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації за проектом «Україна – Норвегія». Зокрема, слухачі опрацьовують цикл онлайн-лекцій з дисципліни «Психологія бізнесу та управління».
 
Вивчають основні аспекти психології ділового спілкування, маніпуляції керівника та членів команди, активні та пасивні тактики захисту, психологічні ефекти ефективної ділової комунікації.


Новий досвід роботи у форматі дистанційного навчання додає не лише структуровану базу теоретичних знань з курсу, але й вектори особистісного та професійного розвитку, налаштування на позитивні емоції в непростих умовах карантину!
 
Триває навчання учасників курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації за проектом «Україна – Норвегія»Триває навчання учасників курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації за проектом «Україна – Норвегія»Триває навчання учасників курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації за проектом «Україна – Норвегія»