Новини

Стартував новий навчальний семестр за проєктом «Норвегія-Україна»

  • Переглядів: 22
  • Автор: presa_presa
  • 21 сентябрь '20

Стартував новий навчальний семестр за проєктом «Норвегія-Україна»18 та 19 вересня відбулося відкриття осіннього семестру проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) в Західноукраїнському національному університеті (м. Тернопіль та Бережани).
 
2 групи слухачів, серед яких звільнені у запас військовослужбовці, учасники АТО, члени їхніх сімей, розпочала навчання за програмою «Підприємництво».
 
Слухачів з початком навчання привітали: проректор з науково-педагогічної роботи Оксана Десятнюк,  координатор проєкту від МФСА Ольга Філіна, голова ГО «Освітні та соціальні інновації» Роман Кулик.
 
Проєкт «Норвегія-Україна» дає можливість розпочати свою справу чи здобути нову спеціальність, професійно зростати та соціально адаптуватися в умовах викликів сьогодення, знайти однодумців, друзів.
 
Головним партнером проєкту з Норвегії є Університет NORD, а партнером та координатором в Україні Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації. Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.
 

Вітаємо наших слухачів з початком навчання, бажаємо гарного настрою, бажання пізнавати та вчитися. Нехай з легкістю даються всі бажані знання. Нехай завжди буде незгасним інтерес до навчання і досягнення нового. Добра вам, успіхів, позитивних результатів і досягнення великих висот!
 
Стартував новий навчальний семестр за проєктом «Норвегія-Україна»Стартував новий навчальний семестр за проєктом «Норвегія-Україна»Стартував новий навчальний семестр за проєктом «Норвегія-Україна»Стартував новий навчальний семестр за проєктом «Норвегія-Україна»Стартував новий навчальний семестр за проєктом «Норвегія-Україна»Стартував новий навчальний семестр за проєктом «Норвегія-Україна»