Новини

Зустріч Ради молодих учених з професором Ойтейном Нюстадом

  • Переглядів: 50
  • Автор: presa_presa
  • 27 апрель '17

У рамках реалізації в Тернопільському національному економічному університеті програми професійної перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил України, звільнених у запас, та членів їх сімей (проект «Україна – Норвегія») у вищому навчальному закладі з робочим візитом упродовж 25-27 квітня 2017 перебуває професор Університету Норд (Королівство Норвегія) Ойтейн Нюстад.
 
27 квітня молоді науковці ТНЕУ мали нагоду поспілкуватися з гостем. Зустріч стала чудовою нагодою обмінятися міркуваннями стосовно ролі молодих учених у побудові економічної системи країни, поділитися досвідом роботи в Україні та за кордоном, поставити запитання й отримати ґрунтовні відповіді.
 
До зустрічі долучився в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність), доктор економічних наук, професор Григорій Леонардович Монастирський.
 
Григорій Леонардович зауважив: «Зустрічі з нашими партнерами з зарубіжжя є надзвичайно корисними для науковців, а особливо Ради молодих учених. Адже таким чином Ви маєте хорошу можливість отримати практичні поради щодо подальшої роботи, ефективної реаліцізації проектів, над якими працюєте».
 
Дякуємо професору Ойтейну Нюстаду за цікаву зустріч і конструктивний діалог.