Новини

Професор Ойтейн Нюстад поспілкувався зі слухачами курсів «Україна – Норвегія»

  • Переглядів: 47
  • Автор: presa_presa
  • 27 апрель '17

26 квітня 2017 року до Тернопільського національного економічного університету з робочим візитом завітав професор Університету Норд (Королівство Норвегія) Ойтейн Нюстад. Зустріч з науковцем відбулася у рамках реалізації в ТНЕУ проекту «Україна – Норвегія», який передбачає професійну перепідготовку військовослужбовців Збройних Сил України, звільнених у запас, та членів їх сімей.
 
Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» та Королівським норвезьким Міністерством закордонних справ.
 
У рамках візиту професор Ойтейн Нюстад прочитав лекцію на тему: «Переробка відходів: виклики і можливості на прикладі Норвегії та інших країн» для слухачів курсів перепідготовки-військовослужбовців. Учасники отримали цікаву та корисну інформацію, мали нагоду поспілкуватися з науковцем, поставити запитання.
 
Поспілкувалася з гостем і команда університетського телебачення TNEU TV. Професор поділився своїми міркуваннями стосовно ефективного діалогу між науковцями і владними структурами, розвитку економічної системи держави, а також порадив деякі дієві напрями роботи з досвіду населення Королівства Норвегія.